Recreatiepark De Boshoek

Bungalow Voorde | 16 personen

Beschikbaarheid en prijs

Voorzieningen

Vakantiethema

  1. Familieweekend

Soort verblijf

  1. Bungalows

Algemeen

  1. Centrale verwarming
  2. Huisdieren toegestaan

Ligging

  1. Veel zon
  2. Vlakbij restaurant
  3. Vlakbij speeltuin
  4. Vlakbij zwembad
  5. Uitzicht op speeltuin

Woonkamer

  1. Flatscreen TV

Keuken

  1. 4-pits gasstel
  2. Combimagnetron
  3. Complete keukeninventaris
  4. Koelkast met vriesvak
  5. Magnetron met grillfunctie
  6. Nespresso koffiemachine
  7. Vaatwasser
  8. Waterkoker

Slaapkamer

  1. Aantal slaapkamers: 8
  2. Afmeting bedden 80*200cm

Badkamer

  1. Toilet in badkamer
  2. Apart toilet
  3. Ligbad
  4. Badkamer met ligbad en wastafel
  5. Wastafel met spiegel

Buiten

  1. Overkapping
  2. Tuinmeubels
 

Omschrijving

Verblijf in Bungalow Voorde op Recreatiepark De Boshoek, een ruime groepsaccommodatie voor 16 personen in het hart van de Veluwe, met een volledig uitgeruste keuken.

Bungalow Voorde is de ideale accommodatie voor een vakantie met een groot gezelschap. Deze geschakelde bungalow bestaat uit twee bungalows voor 8 personen, die met elkaar verbonden zijn door een open schuifwand in de woonkamer. Wanneer de wand open is, ontstaat er een enorme gezamenlijke ruimte, perfect voor grote families of meerdere gezinnen. De woonkamer biedt twee comfortabele zithoeken, twee televisies en twee ruime eettafels voor 8 personen die gemakkelijk aan elkaar geschoven kunnen worden voor een gezamenlijk diner.

De bungalow beschikt over twee volledig ingerichte keukens met vaatwassers, acht slaapkamers met boxspringbedden, twee badkamers met een ligbad, toilet en wastafel, en twee aparte toiletten voor extra comfort. Buiten kunt u genieten van twee ruime terrassen in de tuin, ideaal voor buiten dineren of relaxen. Let op: De hoekkachel in deze bungalow is niet in gebruik.

Omgeving:
Gelegen op de prachtige Veluwe, biedt het park talloze mogelijkheden om de natuur te ontdekken. Fiets of wandel door de omliggende bossen en heidevelden, bezoek het Kröller-Müller Museum of maak een uitstapje naar de nabijgelegen pretparken en dierentuinen. De regio is ideaal voor gezinnen en biedt voor ieder wat wils. 

 

Inclusief bij elke boeking

    GRATIS WIFI BIJ JOUW ACCOMMODATIE
    ZWEMMEN IN HET BINNEN- EN BUITENZWEMBAD
    ANIMATIEPROGRAMMA VOOR JONG EN OUD TIJDENS VAKANTIES EN FEESTDAGEN

21 recensies


  1. 8,8

    Alles bij de hand voor een ontspannen verblijf. Je hoeft het park niet te verlaten!

    November 2024 - Nanine T.

  2. 8,9

    Mooie omgeving en het huisje van alle gemakken voorzien. Veel te doen voor gezinnen met kinderen.

    November 2024 - Geurte H.

  3. 8,5

    Geen recensie achtergelaten

    November 2024 - Gineke S.

  4. 8,6

    Voor een verblijf met kleine kinderen is het uitstekend. Naast speeltoestellen en dicht bij alle andere faciliteiten. De ruimte van de bungalows (29 en 30) is goed, maar er is sprake van achterstallig onderhoud.

    Augustus 2024 - Wim N.

  5. 8,9

    De speeltuinen voor de kinderen, de escape room, de ruimte om te wandelen, mogelijkheid om lekker te eten. Het allerleukste was het samenzijn met het gezin!

    Juni 2024 - Arko D.

  6. 9

    Voor onze samenstelling van het gezin, alles dichtbij en te overzien.

    Mei 2024 - Thea K.

  7. 9,3

    Vlakbij mooie speeltuin, mooi huisje

    Maart 2024 - Cathelijne T.

  8. 8,4

    Voor jong en oud voldoende te beleven

    Maart 2024 - Ellen v.

  9. 8,6

    Heerlijk ontspannen park. Park zat vol maar daar merkte wij niet veel van. Het was lekker rustig en toch gezellig.

    Januari 2024 - Silvie v.

  10. 8,3

    Contactloos naar binnen komen

    December 2023 - Bas J.

  11. 9

    Mooie groepsbungalow, schoon en sfeervol. Ook een fijn park, mooi opgezet en vriendelijk personeel. Ook het contact via de app m.b.t. het aanpassen van onze reservering etc. ging erg soepel en fijn.

    November 2023 - Pascalle T.

  12. 8,5

    Gezellig park, met ruimte, en veel speelmogelijkheden.

    Oktober 2023 - Gea E.

  13. 8,1

    tennisbaan, basketbalveld, groot huis, broodjesservice, appcontact

    September 2023 - Marcel H.

  14. 8,1

    De omgeving, vrij gevoel, mooie ligging van de bungalow.

    September 2023 - Joyce K.

  15. 9,2

    Wij hadden een familieweekend met kinderen en kleinkinderen in 2 verbonden 8-persoonsbungalows. Die liggen naast de speelweide en vlakbij het zwembad; dat was voor ons buitengewoon prettig omdat de kleinkinderen heel goed in het oog konden worden gehouden. De bungalow was groot genoeg en goed geoutilleerd (al vonden we het jammer dat de filterkoffie was vervangen door Nespresso) Het weer was fantastisch en dat alles maakte ons weekend heel geslaagd.

    September 2023 - Anneke V.

 
  • Geschakelde Bungalow
  • Twee Volledig Ingerichte Keukens
  • Ruime Gemeenschappelijke Woonkamer.