Recreatiepark De Boshoek

Hotelchalet | 2 personen

Beschikbaarheid en prijs

Voorzieningen

Soort verblijf

  1. Hotelkamers

Algemeen

  1. Centrale verwarming
  2. Huisdieren toegestaan

Ligging

  1. Autovrij gedeelte
  2. Vlakbij restaurant
  3. Vlakbij zwembad

Woonkamer

  1. Flatscreen TV

Keuken

  1. 2-pits gasstel
  2. Combimagnetron
  3. Complete keukeninventaris
  4. Koelkast met vriesvak
  5. Nespresso koffiemachine
  6. Waterkoker

Slaapkamer

  1. Afmeting bedden 80*200cm

Badkamer

  1. Douche
  2. Toilet in badkamer
  3. Wastafel met spiegel

Buiten

  1. Tuinmeubels
 

Omschrijving

Geniet van een sfeervol hotelchalet voor 2 op de Veluwe met luxe bedden, keuken en badkamer. Gelegen op een autovrij park, inclusief gratis WiFi.

Overnachten in een sfeervol hotelchalet voor twee op de Veluwe 

Beleef een ontspannen verblijf in een sfeervol hotelchalet voor 2 personen op 5-sterren Recreatiepark De Boshoek. Dit unieke verblijf combineert het comfort van een hotelkamer met de gezelligheid van een vakantiehuis. Je slaapt op luxe boxspringbedden en geniet van een compleet ingerichte kamer met een knusse zithoek en flatscreen-tv. De keuken, uitgerust met een Nespresso-machine, koelkast en combimagnetron, biedt alle gemakken voor een comfortabel verblijf. In de badkamer tref je een douche, wastafel en toilet. Gratis WiFi is inbegrepen.

De hotelchalets bevinden zich op een autovrij gedeelte van het park, waardoor je in alle rust kunt genieten. Je auto parkeer je op de nabijgelegen parkeerplaats. Start de dag goed met een heerlijk ontbijt in ons restaurant, optioneel bij te boeken. In lijn met duurzaam verblijf worden handdoeken en bedlinnen klaargelegd, en blijft dagelijkse schoonmaak optioneel.

Ontdek de Veluwe
De Boshoek ligt midden op de Veluwe, omringd door prachtige natuur en talloze bezienswaardigheden. Ga op avontuur in Nationaal Park De Hoge Veluwe, ontdek de historische stad Amersfoort of bezoek het Kröller-Müller Museum. Ook voor actievelingen is er genoeg te doen, van fietsen en wandelen tot klimmen in Klimbos Garderen.

 

Inclusief bij elke boeking

    GRATIS WIFI BIJ JOUW ACCOMMODATIE
    ZWEMMEN IN HET BINNEN- EN BUITENZWEMBAD
    ANIMATIEPROGRAMMA VOOR JONG EN OUD TIJDENS VAKANTIES EN FEESTDAGEN

250 recensies


  1. 9,7

    Wij hadden een hotelchalet. Dat was echt een leuk verblijf er zat zelfs nog een keukenblok met koelkast in. Er stonden koffiecups en theezakjes gereed.

    Maart 2025 - Nelly J.

  2. 8,5

    Leuk park met veel keuze aan accommodaties. Prima restaurant. En elke ochtend verse broodjes.

    Maart 2025 - Jelleke W.

  3. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Maart 2025 - A.C.H. v.

  4. 8,6

    Geen recensie achtergelaten

    Maart 2025 - Zego d.

  5. 8,2

    Het is een afwisselend park ziet er netjes uit. Wel wat werkzaamheden op verschillende plekken, maar je kan zien dat het met zorg uitgebreid wordt. Ik vond de dame in het restaurant bij het ontbijt ook super vriendelijk! Ze stond alleen ivm zieke collega's, maar zo behulpzaam!

    Maart 2025 - E. H.

  6. 9,8

    Ik was samen met mijn dochter een nachtje weg. We hebben echt genoten prachtige omgeving en een heerlijke kamer

    Februari 2025 - Lisa V.

  7. 8,4

    Geen recensie achtergelaten

    Februari 2025 - Jannet N.

  8. 9,1

    Geen recensie achtergelaten

    Februari 2025 - Roy L.

  9. 9,2

    We maakten gebruik van een van de hotelchalet voor 2 personen. Gezellig ingericht, lekkere bedden, goede sanitaire voorzieningen en zelfs een keukentje met koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron, ijskast, gasfornuisje, glazen, borden bestek etc. Alleen de kurkentrekker ontbrak. Maar die hadden we niet nodig. Leuke omgeving, dorp op 2km afstand, Barneveld ( middenbrabanthallen) op 8km. Op de camping was het nog erg rustig,winkel nog niet open, maar brood bestellen of ontbijt bestellen was mogelijk. Vriendelijk personeel, handige app.

    Februari 2025 - Mariëlla D.

  10. 9,1

    Simpel, goede prijs kwaliteit verhouding. Fijne locatie, leuke hotelchalets. Leuk Valentijns weekend gehad met de bloemblaadjes, champagne en chocolade :)

    Februari 2025 - Mitchell S.

  11. 8,9

    Jammer dat de vloer beschadigd was in hotel chalet 02. Dat moet gerepareerd worden. Verder was de dame die langskom top! Daarom 9/10! Voor herhaling vatbaar!

    Februari 2025 - Herman V.

  12. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Januari 2025 - Veronique J.

  13. 10

    Totul frumos !

    Januari 2025 - Dragos S.

  14. 8,8

    Fijn dat er geen vuurwerk wordt afgestoken. Geweldig is dat tegenwoordig.

    Januari 2025 - A G.

  15. 8,7

    er is heel veel te doen, voor jong en wat ouder

    Januari 2025 - sanja H.

 
  • Luxe boxspringbedden
  • Autovrije locatie
  • Compleet ingerichte keuken